Jak wybrać suknię ślubną?

Każda przyszła Panna Młoda chciałaby wyglądać olśniewająco na swoim ślubie.

Suknia ślubna
Suknia ślubna

Na całościowy efekt wizualny składa się wiele czynników takich jak makijaż, fryzura oraz paznokcie. Jednak największą uwagę przykuwa suknia ślubna Panny Młodej. To na niej skupiają się oczy wszystkich gości, dlatego bardzo ważnym elementem przygotowań do ceremonii zaślubin jest wybranie odpowiedniej sukni ślubnej.

 Salony ślubne posiadąją w swojej ofercie wiele rodzajów sukni. Pracujące w nich ślubne konsultantki, potrafią doradzić jaki wybór sukni  będzie najlepszy, a jaka powinna być idealna suknia ślubna, to już zależy od Panny Młodej.

Suknia ślubna w Cafe Kredens Mielec.
Suknia ślubna w Cafe Kredens Mielec.

Wiele dziewczyn stara się iść zgodnie z panującą modą i wybierając się do salonu ślubnego decyduje się na modele z najnowszych katalogów.
Nie zawsze jest to idealne rozwiązanie, ponieważ wymarzona sukienka ślubna musi pasować do charakteru osoby, która będzie ją nosić w ten jedyny dzień w życiu.
Na przykład musisz wiedzieć że suknia ślubna typu księżniczka idealnie pasuje dla dziewczyn szczupłych, z wyraźnym wcięciem w tali, choć być może to jest Twój wymarzony model. Lustro niestety nie kłamie.

Salon ślubny Bella Margo.
Salon ślubny Bella Margo.

Jeśli chcesz ukryć szerokie biodra, zdecydowanie wybierz suknię ślubną typu empire lub linię A. Zrezygnuj z marszczeń w biodrach i na brzuchu.
Z doświadczenia wiemy, że bardzo ważną rolę w doborze sukni ślubnej odgrywa biustonosz, nie pomogą Ci wszyte w suknię miseczki, najlepiej jeśli podczas przymiarki posiadasz kilka biustonoszy ( kupuj z możliwością oddania).
Więcej na ten temat opisałam w tym artykule:  https://bellamargo.wordpress.com/category/nasze-porady/

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata Ofiara